Facebook Messenger Bot (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Contact
oc: Contacte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Changed
oc: Modificat
