Facebook Messenger Bot (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Contact
tr: İletişim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Changed
tr: Değişti

en: Complete
tr: Tamam
