Facebook Messenger Bot (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Changed
ca: Canviat

en: Complete
ca: Finalitza
