Facebook Messenger Bot (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Contact
sv: Kontakt

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Complete
sv: Slutförd

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
