Facebook social plugins (1.1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Layout
ar: التنسيق

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: standard
ar: معيار

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: small
ar: صغير

en: large
ar: كبير

en: About
ar: حول

en: button
ar: زر
