Facebook social plugins (1.1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Layout
az: Şablon

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: standard
az: standart

en: Tabs
az: Tablar

en: About
az: Haqqında
