Facebook social plugins (1.1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Layout
ca: Disposició

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: standard
ca: estàndard

en: Action Type
ca: Tipus d'acció

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: small
ca: petit

en: large
ca: gran

en: About
ca: Detalls

en: button
ca: botó
