Facebook social plugins (1.1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: standard
el: βασικό

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: About
el: Περί

en: button
el: κουμπί
