Facebook social plugins (1.1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Layout
et: Paigutus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: standard
et: tavaline

en: Tabs
et: Sakid

en: About
et: Programmist

en: button
et: nupp
