Facebook social plugins (1.1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Tabs
eu: Fitxak

en: About
eu: (r)i buruz

en: button
eu: botoia
