Facebook social plugins (1.1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: standard
fi: standardi

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: small
fi: pieni

en: large
fi: suuri

en: About
fi: Tietoja

en: button
fi: painike

en: Facebook Page URL
fi: Facebook sivun verkko-osoite
