Facebook social plugins (1.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Layout
he: פריסה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: standard
he: סטנדרטי

en: Tabs
he: לשוניות

en: About
he: אודות
