Facebook social plugins (1.1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Tabs
it: Schede

en: small
it: piccola

en: large
it: grande

en: About
it: Informazioni

en: button
it: pulsante
