Facebook social plugins (1.1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Layout
ja: レイアウト

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: standard
ja: 標準

en: Tabs
ja: タブ

en: small
ja: 小

en: large
ja: 大

en: About
ja: アバウト

en: button
ja: ボタン
