Facebook social plugins (1.1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: button
kn: ಗುಂಡಿ
