Facebook social plugins (1.1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: standard
lv: standarta

en: Tabs
lv: Cilnes

en: small
lv: mazs

en: large
lv: liels

en: About
lv: Par
