Facebook social plugins (1.1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Layout
nl: Lay-out

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: standard
nl: standaard

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: small
nl: klein

en: large
nl: groot

en: About
nl: Over

en: button
nl: knop

en: Facebook Like Button
nl: Facebook 'Vind ik leuk'-knop

en: Facebook Page URL
nl: Facebook-pagina URL

en: Page Plugin
nl: Page-plugin
