Facebook social plugins (1.1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Layout
pl: Układ

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: standard
pl: standardowy

en: Tabs
pl: Zakładki

en: small
pl: mała

en: large
pl: duża

en: About
pl: O stronie

en: button
pl: przycisk
