Facebook social plugins (1.1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: standard
ps: معياري

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: About
ps: په اړه

en: button
ps: تڼۍ
