Facebook social plugins (1.1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: standard
pt: padrão

en: Tabs
pt: Abas

en: small
pt: pequeno

en: large
pt: grande

en: About
pt: Sobre

en: button
pt: botão
