Facebook social plugins (1.1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Layout
ro: Prezentare

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Tabs
ro: Taburi

en: small
ro: mic

en: large
ro: larg

en: About
ro: Despre

en: button
ro: buton
