Facebook social plugins (1.1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Layout
vi: Bố cục

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: About
vi: Giới thiệu

en: button
vi: nút
