Facebook social plugins (1.2.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Layout
fa: آرایش

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: standard
fa: استاندارد

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: small
fa: کوچک

en: large
fa: بزرگ

en: About
fa: درباره
