Facebook social plugins (1.2.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: standard
hi: मानक

en: Tabs
hi: टैब्स

en: About
hi: के बारे में
