Facebook social plugins (1.2.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད
