Facebook social plugins (1.2.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: standard
de: Standard

en: Action Type
de: Aktionstyp

en: small
de: klein

en: large
de: groß

en: About
de: Über

en: button
de: Button

en: like
de: Gefällt mir

en: recommend
de: empfehlen

en: Facebook Page URL
de: Facebook-Seiten-URL

en: Facebook like button
de: Facebook Like-Button
