Facebook social plugins (1.2.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Layout
gl: Disposición

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: standard
gl: estándar

en: Tabs
gl: Lapelas

en: small
gl: pequena

en: large
gl: grande

en: About
gl: Información

en: button
gl: botón
