Facebook social plugins (1.2.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: standard
hu: általános

en: Action Type
hu: Művelet típusa

en: Tabs
hu: Fülek

en: small
hu: kicsi

en: large
hu: nagy

en: About
hu: Leírás

en: button
hu: gomb

en: like
hu: tetszik

en: recommend
hu: ajánl

en: Facebook Page URL
hu: Facebook Oldal webcíme

en: Button Size
hu: Gomb mérete
