Facebook social plugins (1.2.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Layout
id: Tata letak

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: standard
id: standar

en: Tabs
id: Tab

en: small
id: kecil

en: large
id: besar

en: About
id: Tentang

en: button
id: tombol

en: like
id: suka

en: recommend
id: dianjurkan
