Facebook social plugins (1.2.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Layout
is: Útlit

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Tabs
is: Flipar

en: small
is: smátt

en: large
is: stórt

en: About
is: Um
