Facebook social plugins (1.2.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Layout
oc: Afichatge

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Tabs
oc: Onglets

en: small
oc: pichon

en: About
oc: A prepaus
