Facebook social plugins (1.2.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Tabs
sk: Záložky

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: About
sk: Informácie o

en: button
sk: tlačidlo
