Field Based Login (8.x-2.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: User
te: వాడుకరి

en: Display name
te: చూపించే పేరు

en: About
te: గురించి

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
te: క్షమించండి, గుర్తుతెలియని వాడుకరి పేరు లేదా సంకేతపదం. <a href="@password">మీ సంకేతపదాన్ని మర్చిపోయారా?</a>

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Uses
te: వాడుకలు
