Field Based Login (8.x-2.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User
fa: کاربر

en: Display name
fa: نمایش نام

en: About
fa: درباره

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fa: متاسفانه, نام کاربری یا گذرواژه قابل شناسایی نیست. <a href="@password">آیا شما گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟</a>

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Uses
fa: استفاده‌ها
