Facebook Like Button (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Weight
lt: Svoris

en: Font
lt: Šriftas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Standard
lt: Standartinis

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Button settings
lt: Mygtuko nuostatos

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Appearance settings
lt: Išvaizdos nustatymai
