Facebook Like Button (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Language
pl: Język

en: Weight
pl: Waga

en: Font
pl: Czcionka

en: Button
pl: Przycisk

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Standard
pl: Standardowe

en: Color scheme
pl: Paleta kolorów

en: Language code
pl: Kod języka

en: Light
pl: Jasny

en: Like
pl: Lubię to

en: Color Scheme
pl: Schemat kolorów

en: Dark
pl: Ciemny

en: Appearance settings
pl: Ustawienia wyglądu
