Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Size
ast: Tamañu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Width
ast: Anchu

en: Visibility settings
ast: Preferencies de visibilidá

en: Standard
ast: Estándar

en: Color scheme
ast: Esquema de colores
