Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Language
be: Мова

en: Size
be: Памер

en: Width
be: Шырыня

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: Standard
be: Стандарт

en: Color scheme
be: Схема колераў

en: Language code
be: Код мовы

en: Dark
be: Цёмная

en: Appearance settings
be: Налады знешнасці
