Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Color scheme
bo: ཁ་དོག་སྡེབ་ཁ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
