Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Size
el: Μέγεθος

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Width
el: Πλάτος

en: Button
el: Κουμπί

en: Visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας

en: Standard
el: Βασικό

en: Color scheme
el: Χρωματικός συνδυασμός

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Appearance settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης
