Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Size
eu: Tamaina

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Width
eu: Zabalera

en: Button
eu: Botoia

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: Standard
eu: Estandar

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea
