Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Size
hy: Չափ

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Color scheme
hy: Գույնի սխեմա

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
