Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Size
jv: Ukuran

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Width
jv: Ambané

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: Standard
jv: Standar

en: Color scheme
jv: Warna skema

en: Language code
jv: Kode bāsā
