Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
