Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Size
lv: Izmērs

en: Font
lv: Fonts

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Width
lv: Platums

en: Button
lv: Poga

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Standard
lv: Standarta

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Button settings
lv: Pogas uzstādījumi
