Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Font
my: စာလုံး

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Standard
my: စံ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
