Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Size
nl: Grootte

en: Font
nl: Lettertype

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Width
nl: Breedte

en: Button
nl: Knop

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Standard
nl: Standaard

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Language code
nl: Taalcode

en: Button settings
nl: Knopinstellingen

en: Recommend
nl: Aanbevelen

en: Light
nl: Licht

en: Like
nl: Vind ik leuk

en: Layout style
nl: Lay-outstijl

en: Color Scheme
nl: Kleurenschema

en: Dark
nl: Donker

en: Social
nl: Sociaal

en: Facebook Like Button
nl: Facebook 'Vind ik leuk'-knop

en: Box Count
nl: Veld met teller

en: Button Count
nl: Knop met teller

en: Administer FB Like button
nl: Facebook 'Vind ik leuk'-knop beheren

en: Access FB Like button
nl: Facebook 'Vind ik leuk'-knop toegang

en: Appearance settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen
