Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Size
oc: Talha

en: Font
oc: Poliça

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Width
oc: Largor

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: Standard
oc: Estandard

en: Color scheme
oc: Esquèma de couleurs

en: Language code
oc: Còde de la lenga
