Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Size
fa: اندازه

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Width
fa: عرض

en: Button
fa: دکمه

en: Standard
fa: استاندارد

en: Color scheme
fa: طرح رنگ

en: Language code
fa: کد زبان

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
