Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Size
ro: Mărime

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Width
ro: Lățime

en: Button
ro: Buton

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Appearance settings
ro: Setări de aspect
